Magic Cube
Magic Cube

Magic Cube (DZ-002)

İndirim Oranı : %27 İndirim
Fiyat : ₺95,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺69,00(KDV Dahil)
₺8,74 'den başlayan taksitlerle

HED Magjic Cubes

MAGIC CUBE Oyunu Nasıl Oynanır?

H.E.D MAGIC CUBE oyununda amaç küpleri kart üzerindeki şekil ile doğru eşleştiren ilk oyuncu olmaktır. Her kazanmada bir kart biriktirin. Dokuz turdan sonra en fazla kart toplayan oyunu kazanır.

KURULUM

H.E.D MAGIC CUBE Zeka Oyunu%27nda her bir oyuncu birer tepsi ve 16 tane ayrı renkli küplerden birer set alır. Oyun sahasının merkezine kartları ters şekilde yerleştirin. her tur bütün küpler tablanın dışında iken başlar.

H.E.D MAGIC CUBE ZEKA OYUNUNDA TURLAR

Tur 1

Herhangi bir oyuncu en üstteki kartı açar. Oyuncular Kart üzerindeki şekli sahip oldukları küp setlerini kullanarak tekrar yapmak için yarışırlar. Şekli bitiren ilk oyuncu, "Bitirdim!" diye bağırır. Eğer bütün oyuncular doğru şekil olduğunu söylerlerse kazanan kişi o kartı alır. Eğer kart yanlışsa oyun devam eder.
Herhangi bir oyuncu en üstteki kartı açar. Oyuncular küplerini zar gibi yuvarlarlar. Yuvarlanan küpleri kullanarak (yukarı bakacak şekilde), oyuncular kartta gösterilen şekli tekrar yapmak için mümkün mertebe çok küp kullanırlar. Oyuncular daha sonra şekiller tamamlanana kadar kullanılmayan küpleri yuvarlayıp birbirleri ile yarışırlar. Şekli bitiren ilk oyuncu "Bitirdim!" diye bağırır. Eğer bütün oyuncular doğru şekil olduğunu söylerlerse kazanan kişi o kartı alır. Eğer kart yanlışsa oyun devam eder.
Herhangi bir oyuncu en üstteki kartı açar. Oyuncuların kartı ezberlemeleri için 10 saniyeleri vardır. Kart daha sonra ters çevrilerek oyuncular hafızalarındaki kart ile tabladaki küpleri eşleştirmek zorundalar. Şekli yapan ilk oyuncu ya da en fazla doğru küpe sahip oyuncu "Bitirdim!" diye bağırır. Doğru şekle sahip olan ya da en fazla küpü doğru yere yerleştiren oyuncu kartı kazanır.
3 turdan 3 set oynayın. En fazla karta sahip olan oyunu kazanır.
Üç turu da seçmektense oyundaki turlardan birini seçin ve istediğiniz kadar tur oynayın.

Tur 2

Tur 3

OYUNU KAZANMA

FARKLI OYNAMA ŞEKLİ

Eğitici ve Öğretici Kutu Oyunları

Kutu oyunları ile ailenizle ve çocuklarınızla berabereğlenceli vakit geçirirken, çocuklarınızın zeka gelişimine katkıda bulunmuşolursunuz. Eğitici oyunlar çocukları eğlendirirken pratik zekalarınıngelişmesine katkıda bulunur. Zeka gelişimine ciddi katkıda bulunan akıloyunları, eğlenirken öğrenmenin en güzel yoludur.  Eğitici kutu oyunları ile aile bireyleri,arkadaş grupları zamanın nasıl geçtiğini anlamadan kaliteli vakitgeçirebilirsiniz.  Kutu Oyunlarıkategorimizde çocukların zeka gelişimini destekleyen akıl oyunlarınıbulabilirsiniz. Kız oyuncakları ve erkek oyuncakları arasında çocuğunuzun zeka,akıl, el becerisi ve pratik düşünme kabiliyetini en çok geliştiren çocukoyuncakları kutu oyunlarıdır. Eğitici ve öğretici oyunlar çocukların gelişiminisağlarken aileleriyle kaliteli vakit geçirmenin en güzel yollarından biridir.

Kutu Oyunları Fiyatları

Yapılan araştırmalara göre en ucuz eğlence yolu kutuoyunları ile olmaktadır. Bu araştırmayı özet geçersek; ailecek gidileceksinemada harcanılan para ile rahatlıkla bir kutu oyunu alınabilir. Mağazamızdabirçok sertifikalı ucuz kutu oyunu bulunmaktadır. Kutu oyunu fiyatlarıdeğişkenlik gösteriyor olsa da sizlere en uygun fiyattan tedarik etmekteyiz

Benzer Ürünler